Baharın Habercisi: Florida’da Şubat Ayında Beklenen Hava Durumu

Share this

Florida’nın Şubat ayındaki hava sıcaklıkları genellikle ılıman ve sıcak olabilir, ancak bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Florida genel olarak subtropikal iklimiyle bilinir.

Sizler için bazı büyük şehirlerin Şubat ayı için tipik hava sıcaklıklarını toparladık, yatırım yapmak için, bölgeyi keşfetmek için güzel bir dönem olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz:

  1. Miami: Miami’de Şubat ayında ortalama gündüz sıcaklıkları genellikle 20-26°C (68-79°F) arasında değişir. Gece sıcaklıkları daha serin olabilir.
  2. Orlando: Orlando’da Şubat ayında ortalama gündüz sıcaklıkları genellikle 18-24°C (64-75°F) arasındadır. Gece sıcaklıkları daha serin olabilir.
  3. Tampa: Tampa’da Şubat ayında ortalama gündüz sıcaklıkları genellikle 18-24°C (64-75°F) arasında değişir. Gece sıcaklıkları daha serin olabilir.
  4. Key West: Key West gibi Florida’nın güney bölgelerinde, Şubat ayında ortalama gündüz sıcaklıkları genellikle 23-26°C (73-79°F) arasında değişir.

Bu sıcaklık aralıkları, genel bir bakıç açısı sağlamak için verilmiştir. Ancak, hava durumu koşulları her yıl değişebilir, bu nedenle seyahat etmeyi planladığınız tarihe yakın zamanda güncel hava durumu tahminlerini kontrol etmenizi her zaman öneririz.

Florida’ya yatırım amaçlı seyahat ederken dikkate almanız gereken konular ile ilgili bu makalemize bakmanızı tavsiye ederiz.

 


Share this

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *